Hakkında

Hakkımızda

cicekSMS


2009 Yılında Başladık...

Firmamız, TOPLU SMS HİZMETLERİ kapsamında 2009 yılında Adana'da kurulmuştur.


Bireysel/kurumsal firmalar, eğitim kurumları, dernekler, okullar, e-ticaret siteleri ve bir çok alanda faaliyet gösteren hizmet veren kuruluşlar günümüz teknolojisinde ilk akla gelen iletişim aracı olan mobil/gsm üzerinden değerli müşterilerine mesaj gönderme seçeneğini seçmektedir. Hizmet süresince ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, sürekli geliştirilen güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. cicekSMS, sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan uzman ekip tarafından Adana'da tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.


Herşeyi Kendimize Ait...

İnternet Sitemizi siz değerli kullanıcıların hizmetine 7/24 kesintisiz sunan SERVER (Veritabanı, Sistem, Arayüz) kendi bünyemizde bulunmaktadır. Bu ayrıcalık internet sitemizde oluşturduğunuz hesaplarda/üyeliklerde tarafınızdan kayıt edilen bilgilerin 3. şahıslarca/kurumlarca görülebilmesini engellemiş olmaktadır. Bu özellik ise tarafınızda sakladığınız müşterinize, personelinize, öğrencinize, velinize veya tanıdıklarınıza ait bilgiler sistemimizde güvende olduğu anlamına gelmektedir. Bilgileriniz sistem tarafından yedek alınır, veri kaybı oluşmasını engeller. Hizmet veren internet sitemiz tamamen kendi yazılım uzmanlarımız tarafından yazılmaktadır. Her geçen gün sisteme ek özlellikler ekleyen firmamız en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır.


Çözüm Üretiyoruz

Günümüz teknolojisinde akla gelen ilk iletişim aracı cep telefonudur, artık hemen hemen her insan cep telefonu kullanmaktadır. Toplu SMS gönderen sistemin kolay olduğu kadar güvenilir olması, pratik ve fonksiyonel olması çok önemlidir. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların, eğitim kurumlarının, okulların, e-ticaret internet sitelerinin ve farklı alanda faaliyet gösteren başka kurum/kuruluşların kendi internet sitelerinde veya sistemlerinde mesaj gönderen uygulama ekleyenilmesi mümkündür. Kendi sisteminizde/internet sitesinde rahatlıkla kullanabilmeniz için oluşturmuş olduğumuz APİ KODLARI mevcuttur. Bu APİ KODLARI sayesinde günümüzde de kullanımı giderek artan Mobil Bildirim başlığı altında; müşterinize/üyenize gelişmelerden anında bilgi verebilmek, üyelik sistemlerinde güvenlik kodu doğrulaması, şifre doğrulaması vb. bir çok türde çok amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Biz, cicekSMS olarak ismimize yansıttığımız bu değeri büyük bir sorumluluk ve özenle besliyoruz. Müşterimizin ihtiyacı olduğu saniyede, 7/24 hizmet verecek sinerjiyi ortaya koyan aktif, insiyatif alabilen, kalifiye çalışanları ile kaliteli hizmet sunan bir ADANA firmasıdır.

Firma Bilgileri

cicekSMS


Firma Bilgileri
  Unvan : ÇİÇEK SMS HABERLEŞME
  Yetkili : İbrahim Halit ÇİÇEK
  Veri Dairesi : Ziyapaşa
  Vergi Numaras? : 2530294347
  Merkez Adres : Sümer Mh. İbo Osman Cd. Gülat Apt. No:238/C Seyhan/ADANA
  Sabit Telefon : 0322 239 49 50
  Cep Telefonu : 0532 604 20 74
  Cep Telefonu : 0505 678 79 80
  E-Posta Adresi : info@ciceksms.net
    : info@ciceksms.com
    : ciceksms@hotmail.com
    : ciceksms@gmail.com
Banka Hesap Bilgiri

cicekSMS


Banka Hesap Bilgileri
  AKBANK : İbrahim Halit ÇİÇEK
  Şube Adı : Yüzevler
  IBAN No : TR76 0004 6002 4988 8000 0810 91
  Şube Kodu : 249
  Hesap No : 0081091
       
  PTT Hesap No : 6176759 - Çukurova/ADANA
cicekSMS - BTK Lisansı

cicekSMS, hizmeti ile birlikte verilen Toplu Mesajlaşma Hizmeti Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu işletmeci (Operatör) Lisanslı Öztek Haberleşme ad ve hesabına ÇÖZÜM ORTAĞIDIR.

Kısayol Bağlantılar
Takip Edin
cicekSMS
cicekSMS
cicekSMS
cicekSMS
0505 678 7980
Copyright 2024 cicekSMS Her Hakkı Saklıdır | Adana